Sponsorlu Bağlantılar:

Adana İşkur Adres
Adana İşkur - Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü
Telefon (0 322) 324 00 17 - (0 322) 321 15 95
Faks (0 322) 321 42 88
E-Posta adana@iskur.gov.tr
İl/Şube Müdürü Haşim MEYDAN
Adres Seyhan Mah.Karataş Cad. No:4 Yüreğir ADANA
Adana - Ceyhan İşkur Hizmet Merkezi
Telefon (0 322) 613 13 80 - (0 322) 613 13 77
Faks (0 322) 613 13 36
E-Posta ceyhan@iskur.gov.tr
İl/Şube Müdürü Mehmet ARSLAN
Adres Burhaniye Mah. Hükümet Cad.Ticaret Odası Binası Kat:1 No:77 Ceyhan ADANA

Adana Meslek Edinmek İsteyenler, Adana Mesleğini geliştirmek isteyenler:

 

İşkur Adana Meslek Edindirne Kursları >> bölümünü inceleyiniz. İşkur herhangi bir mesleği olmayan ya da iş piyasasında geçerli bir mesleği olmayan işsizlere "İstihdam/İş Garantili İş Gücü Yetiştirme Kursları", herhangi bir mesleki bilgi ve becerisi bulunmayan işsizlere "Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Yönelik Meslek Edindirme Kursları", mevcut mesleki niteliğini geliştirmek isteyen işsizlere "Meslek Geliştirme Kursları", herhangi bir mesleği olamayan özürlülere ilgi, ihtiyaç ve yeteneklerine uygun mesleklerde "Özürlülere Yönelik Mesleki Eğitim Kursları", hükümlülerin tahliye olduktan sonra daha kolay iş bulabilmeleri için "Hükümlüler Mesleki Eğitim Kursları" düzenlemektedir. Adana ilinde düzenlenen Adana Meslek Edindirme Kursları ve diğer kursları sorgulayabileceğiniz linklerde bu bölümde yer almaktadır.

 

Adana İş Arayanlar, Adana Eleman Arayanlar:

 

Adana İşkur Açık İş İlanları >>

 

İşkur Özel İstihdam Büroları bölümünü inceleyiniz. Bu bölümde özel istihdam büroları ile ilgili genel bilgiler, Adana İlinde ve yakın illerde bulunan büroların adres ve telefonları bulunmaktadır. Özel İstihdam Büroları İşkur denetiminde çalışan ve iş bulmanızda size yardımcı olacak kurumlardır. Özel İstihdam Büroları iş arayanlardan işe yerleştirmelerde ücret almamaktadır.

 

Bu bürolar; Eleman seçme - yerleştirme, üst düzey yönetici, yönetici, şirketlere beyaz ve mavi yaka eleman temini yanında, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadılar, çocuk gelişim mezunları, yaşlı bakımı, hasta bakımı, ingilizce bilen ablalar, 0-6 yaş için bakıcı, hemşireler, bebek hemşireleri, yoğun bakım hemşireleri, çocuklarınız için öğretmenler, pedegoglar, profesyonel aşçılar, işyerlerinize sekreterler ve çaycılar, evlerinize temizlikçiler, villalarınıza bahçıvanlar, refakatçiler, hizmetçiler, şoför, güvenlik, yatılı ve gündüzlü ev elemanları, temin etmektedir.


Sponsorlu Bağlantılar:

Copyright © 1997 - 2012 İşkur iş ilanları Tüm hakları saklıdır. Bu sitenin içeriği, tasarımı ve yazılımı iş kur iş ilanları’a aittir ve telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz.
Adana İşkur İl Müdürlüğü Adresi, Telefon, İletişim Bilgileri - iskurkurs.com
Adana İşkur İl Müdürlüğü adresi, telefon numarası, Adana İşkur iletişim bilgileri. Ceyhan İşkur Hizmet Merkezi iletişim bilgileri.
adana, işkur, adresi, il, müdürlüğü, telefonu