Sponsorlu Bağlantılar:

Antalya İşkur Adres
Antalya İşkur - Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü
Telefon (0 242) 229 40 34 - (0 242) 229 40 33 - (0 242) 229 40 22
Faks (0 242) 229 40 27
E-Posta antalya@iskur.gov.tr
İl/Şube Müdürü Veli Tekkanat
Adres Gürsu Mah. 337 Sok. No:44 ANTALYA
Antalya - Alanya İşkur Hizmet Merkezi
Telefon (0 242) 513 37 47 - (0 242) 513 63 66
Faks (0 242) 513 63 13
E-Posta alanya@iskur.gov.tr
İl/Şube Müdürü Selami HARMAN
Adres Saray Mahallesi Borozancılar Sokak No:4 ALANYA

Antalya Meslek Edinmek İsteyenler, Antalya Mesleğini geliştirmek isteyenler:

 

İşkur Antalya Meslek Edindirme Kursları >> bölümünü inceleyiniz. İşkur herhangi bir mesleği olmayan ya da iş piyasasında geçerli bir mesleği olmayan işsizlere "İstihdam/İş Garantili İş Gücü Yetiştirme Kursları", herhangi bir mesleki bilgi ve becerisi bulunmayan işsizlere "Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Yönelik Meslek Edindirme Kursları", mevcut mesleki niteliğini geliştirmek isteyen işsizlere "Meslek Geliştirme Kursları", herhangi bir mesleği olamayan özürlülere ilgi, ihtiyaç ve yeteneklerine uygun mesleklerde "Özürlülere Yönelik Mesleki Eğitim Kursları", hükümlülerin tahliye olduktan sonra daha kolay iş bulabilmeleri için "Hükümlüler Mesleki Eğitim Kursları" düzenlemektedir. Antalya ilinde düzenlenen Antalya Meslek Edindirme Kursları ve diğer kursları sorgulayabileceğiniz linklerde bu bölümde yer almaktadır.

 

Antalya İş Arayanlar, Antalya Eleman Arayanlar:

 

Antalya İşkur Açık İş İlanları >>

 

İşkur Özel İstihdam Büroları bölümünü inceleyiniz. Bu bölümde özel istihdam büroları ile ilgili genel bilgiler, Antalya İlinde ve yakın illerde bulunan büroların adres ve telefonları bulunmaktadır. Özel İstihdam Büroları İşkur denetiminde çalışan ve iş bulmanızda size yardımcı olacak kurumlardır. Özel İstihdam Büroları iş arayanlardan işe yerleştirmelerde ücret almamaktadır.

 

Bu bürolar; Eleman seçme - yerleştirme, üst düzey yönetici, yönetici, şirketlere beyaz ve mavi yaka eleman temini yanında, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadılar, çocuk gelişim mezunları, yaşlı bakımı, hasta bakımı, ingilizce bilen ablalar, 0-6 yaş için bakıcı, hemşireler, bebek hemşireleri, yoğun bakım hemşireleri, çocuklarınız için öğretmenler, pedegoglar, profesyonel aşçılar, işyerlerinize sekreterler ve çaycılar, evlerinize temizlikçiler, villalarınıza bahçıvanlar, refakatçiler, hizmetçiler, şoför, güvenlik, yatılı ve gündüzlü ev elemanları, temin etmektedir.Sponsorlu Bağlantılar:

Copyright © 1997 - 2012 İşkur iş ilanları Tüm hakları saklıdır. Bu sitenin içeriği, tasarımı ve yazılımı iş kur iş ilanları’a aittir ve telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz.
Antalya ve Alanya İşkur İl Müdürlüğü Adresi, Telefon, İletişim Bilgileri - iskurkurs.com
Antalya İşkur İl Müdürlüğü adresi, telefon numarası, Antalya İşkur iletişim bilgileri. Alanya İşkur Hizmet Merkezi iletişim bilgileri.
antalya, alanya, işkur, adresi, il, müdürlüğü, telefonu