Sponsorlu Bağlantılar:

Aydın İşkur Adres
Aydın İşkur - Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü
Telefon (0 256) 225 29 46 - (0 256) 225 13 03
Faks (0 256) 214 18 90
E-Posta aydin@iskur.gov.tr
İl/Şube Müdürü Zafer ALICI
Adres Cumhuriyet Mahallesi Körfez Caddesi No:8 AYDIN
Aydın - Nazilli Hizmet Merkezi
Telefon (0 256) 313 14 41 - (0 256) 313 17 49
Faks (0 256) 313 58 62
E-Posta nazilli@iskur.gov.tr
İl/Şube Müdürü Şahin ALTINKURT
Adres Altıntaş Mah. 336 Sok. No:8 Kat1 Kestane Camii Karşısı Nazilli AYDIN
Aydın - Söke Hizmet Merkezi
Telefon (0 256) 512 77 87
Faks (0 256) 512 77 82
E-Posta soke@iskur.gov.tr
İl/Şube Müdürü Selami HARMAN
Adres Yeni Cami Eren Yıldırım Sokak Söke AYDIN

Aydın Meslek Edinmek İsteyenler, Aydın Mesleğini geliştirmek isteyenler:

 

İşkur Aydın Meslek Edindirme Kursları bölümünü inceleyiniz. İşkur herhangi bir mesleği olmayan ya da iş piyasasında geçerli bir mesleği olmayan işsizlere "İstihdam/İş Garantili İş Gücü Yetiştirme Kursları", herhangi bir mesleki bilgi ve becerisi bulunmayan işsizlere "Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Yönelik Meslek Edindirme Kursları", mevcut mesleki niteliğini geliştirmek isteyen işsizlere "Meslek Geliştirme Kursları", herhangi bir mesleği olamayan özürlülere ilgi, ihtiyaç ve yeteneklerine uygun mesleklerde "Özürlülere Yönelik Mesleki Eğitim Kursları", hükümlülerin tahliye olduktan sonra daha kolay iş bulabilmeleri için "Hükümlüler Mesleki Eğitim Kursları" düzenlemektedir. Aydın ilinde düzenlenen Aydın Meslek Edindirme Kursları ve diğer kursları sorgulayabileceğiniz linklerde bu bölümde yer almaktadır.

 

Aydın İş Arayanlar, Aydın Eleman Arayanlar:

 

İşkur Özel İstihdam Büroları bölümünü inceleyiniz. Bu bölümde özel istihdam büroları ile ilgili genel bilgiler, Aydın İlinde ve yakın illerde bulunan büroların adres ve telefonları bulunmaktadır. Özel İstihdam Büroları İşkur denetiminde çalışan ve iş bulmanızda size yardımcı olacak kurumlardır. Özel İstihdam Büroları iş arayanlardan işe yerleştirmelerde ücret almamaktadır.

 

Bu bürolar; Eleman seçme - yerleştirme, üst düzey yönetici, yönetici, şirketlere beyaz ve mavi yaka eleman temini yanında, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadılar, çocuk gelişim mezunları, yaşlı bakımı, hasta bakımı, ingilizce bilen ablalar, 0-6 yaş için bakıcı, hemşireler, bebek hemşireleri, yoğun bakım hemşireleri, çocuklarınız için öğretmenler, pedegoglar, profesyonel aşçılar, işyerlerinize sekreterler ve çaycılar, evlerinize temizlikçiler, villalarınıza bahçıvanlar, refakatçiler, hizmetçiler, şoför, güvenlik, yatılı ve gündüzlü ev elemanları, temin etmektedir.

 

Sponsorlu Bağlantılar:

Copyright © 1997 - 2012 İşkur iş ilanları Tüm hakları saklıdır. Bu sitenin içeriği, tasarımı ve yazılımı iş kur iş ilanları’a aittir ve telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz.
Aydın İşkur İl Müdürlüğü Adresi, Telefon, İletişim Bilgileri - iskurkurs.com
Aydın İşkur İl Müdürlüğü adresi, telefon numarası, Aydın İşkur iletişim bilgileri. Nazilli, Söke İşkur Hizmet Merkezi iletişim bilgileri.
aydın, işkur, adresi, il, müdürlüğü, telefonu