Sponsorlu Bağlantılar:

e-Öğrenme


e-Öğrenme web sitesinde neler var?

Ana Sayfa  
 
Ana sayfa, sisteme girildiği zaman kullanıcının karşısına çıkan açıklayıcı sayfadır. Ana sayfada "Kullanıcı Geçmişi" tıklanarak kullanıcının aldığı kurslar ve temel istatistiki bilgiler görüntülenebilir. Sağ bölümde güncel haberler kayarak gösterilmektedir. Kayan haberlerin altında genel kullanım için takvim bulunmaktadır.  
 
Anonim Kurslar  
 
Bu bölümde yer alan kurslar, sisteme kayıt gerekirmeksizin her kullanıcıya açık olan kurslardır. "Kurs Adı" ve "Kurs Açıklaması" bölümlerinden arama yapılarak, sistemdeki kurslara erişim sağlanır. Her iki bölüm de boş bırakılırsa, tüm anonim kurslar listelenecektir. Arama sonunda gelen listede kurs ismine tıklanarak kurs alınır. Kurslara erişebilmek için internet tarayıcılarında "pop-up" lara izin verilmesi gereklidir.  
 
Dosyalar  
 
Bu bölümde, sistemde bulunan meslek bilgi dosyalarına erişim sağlanmaktadır. "Kategori", "İçerik Adı" ve "İçerik Açıklaması" bölümleri doldurulup arama yapılarak istenilen meslek bilgi dosyaları filtrelenebilir. Harflere tıklanarak ta seçilen harfle başlayan dosyalar görüntülenir. Dosyaların listesi gösterildiğinde, dosya ismine tıklanarak ilgili dosyaya erişim mümkündür. Bu sayfadaki "Dosyalar Anketini Doldurun" ibaresine tıklandığında, sisteme geri bildirim yapılabilmesi için anket ekranı gösterilir ve anket doldurulabilir.  
 
Eğitim Paketlerim  
 
Kayıtlı kullanıcılar için varolan bu bölümde, sistem tarafından kullanıcıya atanmış olan eğitim paketleri listelenir. Bir eğitim paketi, bir veya daha fazla kurstan, ek olarak da bir adet sınavdan oluşabilir. Her eğitim paketinin içerdiği kurslar ve sınavlar farklıdır. "Eğitim Paketlerim" sayfasından eğitimlerin tamamı izlenebilir. İlgili pakete ait kursların isimlerine tıklandığında, kurs alınacaktır. Kursların alınabilmesi için tarayıcılardaki "pop-up" izinlerinin verilmiş olması gereklidir. Eğitim paketinin geçerlilik tarihi ve varsa sınavın tarihi de bu sayfada gösterilmektedir. Sınav zamanı geldiğinde, varsa "Sınava Gir" ibaresi aktif hale gelecek ve tıklanarak sınav alınacaktır. Her eğitim paketi için geri bildirim sağlayabilmek açısından anket doldurmak mümkündür.  
 
Forum  
 
İşkur E-Öğrenme Forum uygulaması, anonim olarak veya foruma kayıt olunarak kullanılabilir. Kullanıcılar genel internet forumlarında bulunan özelliklerden faydalanmakta serbesttirler. Forumun amacı, sistemdeki kurs, dosya gibi eğitim içerikleri hakkında tartışılmasına, dinamik bir şekilde fikir alış-verişi yapılmasına olanak sağlamaktır. Foruma gönderilecek mesajların içeriğinde dikkatli olunması, aksi takdirde İşkur moderatörleri tarafından gerekli yaptırımların ve takiplerin yapılacağının bilinmesi gereklidir.  
 
Anketler  
 
Sistemde bulunan eğitim paketleri, kurslar, dosyalar ve diğer anketlere bu sayfadan ulaşmak mümkündür. İstenilen anket ismine tıklandığı takdirde, anket doldurma özellikleri gösterilecek, onayla düğmesi ile anket kaydedilecektir.

Sponsorlu Bağlantılar:

Copyright © 1997 - 2012 İşkur iş ilanları Tüm hakları saklıdır. Bu sitenin içeriği, tasarımı ve yazılımı iş kur iş ilanları’a aittir ve telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz.
e-Öğrenme - iskurkurs.com
İşkur kursları, İşkur açık iş ilanları, İşkur adresleri, özel istihdam büroları, işsizlik sigortası, tarım aracıları,
e, Öğrenme, işkur, kurs, kursları, iş, ilanları, ilanı, meslek, kursu, adresleri, işsizlik, sigortası, ilan, istihdam, bürosu