Sponsorlu Bağlantılar:

Genç İstihdamı Web Sitesi


Girişimcilik Genel Bakış


Girişimci olmanın pek çok avantajı vardır. Kendi işinizin patronu olmak, kendi hedeflerinizi koymak, hayallerinizi gerçekleştirmek, kendi takımınızı seçmek gibi. Gerçek bir başarı duygusu yaşayabilir ve finansal kar da elde edebilirsiniz.;

Fakat bilmelisiniz ki herkes girişimci olmayabilir. Bu web sitesi size girişimciliğin size göre olup olmadığını anlatmaya yardımcı olacak ve/veya ne gibi desteklerin mevcut olduğu ile ilgili bilgi verecektir.

Genç İstihdam web sitesinde neler var?

■Eğer bir iş kurmayı düşünüyorsanız veya hiç girişimcilik eğitimi almadıysanız, tanıtıcı rehberlere, iş planlamaya girişe veya aşağıdaki pazarlama planı modüllerine göz atmak isteyebilirsiniz.
 
■Oldukça deneyimli fakat mevcut destek hizmetleri ile ilgili daha çok bilgi edinmek istiyorsanız, Girişimcilik menümüzde mevcut olan bütün fonlar, rehberlik, eğitim ve diğer hizmetlere göz atabilirsiniz. Başka bir seçenek olarak, girişimciliğin bütün yönleri ile ilgili daha derin bir rehber için Girişimcilik Araçları ve Teknikleri EL Kitabını indirebilirsiniz.
 
■Kurulu bir KOBİ'yseniz ve sizi bir sonraki aşamaya taşıyacak desteği arıyorsanız, spesifik olarak şirketlerin büyümesine ve gelişmesine destek vermeyi hatta düşüşte olan bir pazar ile uğraşmayı hedefleyen rehberlik hizmetlerine göz atınız.

Daha fazla bilgi için;

www.gencistihdami.net

Sponsorlu Bağlantılar:

Copyright © 1997 - 2012 İşkur iş ilanları Tüm hakları saklıdır. Bu sitenin içeriği, tasarımı ve yazılımı iş kur iş ilanları’a aittir ve telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz.
Kendi İşinizi kurmak ya da büyütmek için desteğe mi ihtiyaç duyuyorsunuz? - iskurkurs.com
İşkur kursları, İşkur açık iş ilanları, İşkur adresleri, özel istihdam büroları, işsizlik sigortası, tarım aracıları,
genç, İstihdamı, web, sitesi, işkur, kurs, kursları, iş, ilanları, ilanı, meslek, kursu, adresleri, işsizlik, sigortası, ilan, istihdam, bürosu