Sponsorlu Bağlantılar:

İş Arayanlar için UMEM Beceri 10
UMEM BECERİ'10 KURS BİLGİLENDİRME SERVİSİ

Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezleri (UMEM) Beceri'10 Projesi; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB-ETÜ) arasında imzalanan protokol kapsamında ilk etapta 19 ilde başlatılmış olup, gelinen noktada 81 ilde uygulanmaya devam etmektedir.

Proje kapsamında iş arayanlar, ilk etapta sanayi alanındaki kurslara katılarak mesleki eğitim alıyor. Kurslara katılmaya hak kazananlar, en son teknolojiyle yenilenen okullarda mesleki eğitim alırken, teorik eğitimlerinde günlük 20 TL, pratik (staj) eğitimlerinde günlük 25 TL cep harçlığı kazanıyor ve genel sağlık sigortasından faydalanıyor. Hem teorik, hem de staj eğitimini başarıyla tamamlayan kursiyerler istihdam ediliyor.

Eğer ilinizde açık kurs yoksa, kurslara ön kayıt yaptırabilirsiniz. UMEM Beceri'10 projesi kapsamında açılacak kurslar hakkında bilgilendirilmek için aşağıdaki linkte bulunan kayıt formunu eksiksiz doldurunuz. Seçtiğiniz ilde açılan kurslar ile ilgili olarak tercihiniz doğrultusunda E-posta ya da SMS ile bilgi verilecektir.

DİKKAT HER TÜRLÜ BAŞVURU İÇİN LÜTFEN WEB SİTEMİZDEKİ İLETİŞİM FORMUNU KULLANMAYINIZ. LİNK VERİLEN WEB SİTELERİNDEKİ BAŞVURU KANALLARINI KULLANINIZ...

Kurslara başvuru yapmak için, öncelikle http://www.iskur.gov.tr adresinden, İŞKUR sistemine kayıt olmanız gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar:

Copyright © 1997 - 2012 İşkur iş ilanları Tüm hakları saklıdır. Bu sitenin içeriği, tasarımı ve yazılımı iş kur iş ilanları’a aittir ve telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz.
UMEM meslek kursları iş sahibi yapıyor... - iskurkurs.com
Eğer ilinizde açık meslek kursu yoksa, kurslara ön kayıt yaptırabilirsiniz. Açılacak kurslar hakkında E-posta ya da SMS ile bilgilendirilmek için
kurs, meslek, kursu, umem, kur, ön, kayıt