Sponsorlu Bağlantılar:

Özel İstihdam Bürolarının Faaliyetleri:
Özel İstihdam Büroları, özel hukukun koruması altında ve belirli bir sözleşme çerçevesinde işe yerleştirme faaliyeti karşılığı sadece işverenden ücret alarak, iş arayandan herhangi bir ücret ya da komisyon almaksızın, Türkiye İş Kurumundan yetki almak şartıyla,  işgücü piyasasında iş arayanlarla eleman arayanlar arasında, bir işyerinde veya 9/6/2004 tarihli ve 5187 sayılı Basın Kanununda yazılı araçlarla ya da radyo, televizyon, video, internet, kablolu yayın veya elektronik bilgi iletişim araçları ve benzer yayın araçlarından biri ile en etkin şekilde aracılık hizmeti sağlayan gerçek ya da tüzel kişilerdir.

Ücret:
Bürolar, iş arayanlardan her ne ad altında olursa olsun menfaat temin edemez ve ücret alamazlar. İşe yerleştirme faaliyeti karşılığı ücret sadece işverenden alınır. Ancak, iş arayanlardan, profesyonel sporcu, teknik direktör, antrenör, manken, fotomodel ve sanatçı meslek guruplarında yer alanlar ile genel müdür veya bu görevlere eş ya da daha üst düzey yöneticilerden ücret alınabilir.
 
İş Arayanlar - Eleman Arayanlar:
Eleman seçme - yerleştirme, üst düzey yönetici, yönetici, şirketlere beyaz ve mavi yaka eleman temini yanında, Çocuk Bakıcısı, Bebek Bakıcısı, Dadılar, Çocuk Gelişim Mezunları, Yaşlı Bakımı, Hasta Bakımı, İngilizce Bilen Ablalar, 0-6 Yaş İçin Bakıcı, Hemşireler, Bebek Hemşireleri, Yoğun Bakım Hemşireleri, Çocuklarınız İçin Öğretmenler, Pedegoglar, Profesyonel Aşçılar, İşyerlerinize Sekreterler ve Çaycılar, Evlerinize Temizlikçiler, Villalarınıza Bahçıvanlar, Refakatçiler, Hizmetçiler, Şoför, Güvenlik, Yatılı ve Gündüzlü Ev Elemanları,

Sponsorlu Bağlantılar:

Copyright © 1997 - 2012 İşkur iş ilanları Tüm hakları saklıdır. Bu sitenin içeriği, tasarımı ve yazılımı iş kur iş ilanları’a aittir ve telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz.
İşkur Özel İstihdam Büroları Adresleri - iskurkurs.com
İşkur kursları, İşkur açık iş ilanları, İşkur adresleri, özel istihdam büroları, işsizlik sigortası, tarım aracıları,
İstihdam, büroları, işkur, kurs, kursları, iş, ilanları, ilanı, meslek, kursu, adresleri, işsizlik, sigortası, ilan, istihdam, bürosu