Sponsorlu Bağlantılar:

Kocaeli İşkur Adres
Kocaeli İşkur - Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü
Telefon (0 262) 323 67 84 - (0 262) 321 12 79
Faks (0 262) 322 42 00
E-Posta kocaeli@iskur.gov.tr
İl/Şube Müdürü Öztekin KAŞUKÇİ
Adres İstiklal Cd. Kaptanlar işhanı No:15 KOCAELİ
Kocaeli - Gebze İşkur Hizmet Merkezi
Telefon (0 262) 644 35 82 - (0 262) 644 35 81 - (0 262) 641 12 55
Faks (0 262) 641 46 55
E-Posta iskurgebze@iskur.gov.tr
İl/Şube Müdürü Mehmet ÖZDEMİR
Adres Güzeller Mahallesi Gençlik Caddesi 952/4 sokak No:3 GEBZE

Kocaeli Meslek Edinmek İsteyenler, Kocaeli Mesleğini geliştirmek isteyenler:

 

İşkur Kocaeli Meslek Edindirme Kursları bölümünü inceleyiniz. İşkur herhangi bir mesleği olmayan ya da iş piyasasında geçerli bir mesleği olmayan işsizlere "İstihdam/İş Garantili İş Gücü Yetiştirme Kursları", herhangi bir mesleki bilgi ve becerisi bulunmayan işsizlere "Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Yönelik Meslek Edindirme Kursları", mevcut mesleki niteliğini geliştirmek isteyen işsizlere "Meslek Geliştirme Kursları", herhangi bir mesleği olamayan özürlülere ilgi, ihtiyaç ve yeteneklerine uygun mesleklerde "Özürlülere Yönelik Mesleki Eğitim Kursları", hükümlülerin tahliye olduktan sonra daha kolay iş bulabilmeleri için "Hükümlüler Mesleki Eğitim Kursları" düzenlemektedir. Kocaeli ilinde düzenlenen Kocaeli Meslek Edindirme Kursları ve diğer kursları sorgulayabileceğiniz linklerde bu bölümde yer almaktadır.

 

Kocaeli İş Arayanlar, Kocaeli Eleman Arayanlar:

 

İşkur Özel İstihdam Büroları bölümünü inceleyiniz. Bu bölümde özel istihdam büroları ile ilgili genel bilgiler, Kocaeli İlinde ve yakın illerde bulunan büroların adres ve telefonları bulunmaktadır. Özel İstihdam Büroları İşkur denetiminde çalışan ve iş bulmanızda size yardımcı olacak kurumlardır. Özel İstihdam Büroları iş arayanlardan işe yerleştirmelerde ücret almamaktadır.

 

Bu bürolar; Eleman seçme - yerleştirme, üst düzey yönetici, yönetici, şirketlere beyaz ve mavi yaka eleman temini yanında, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadılar, çocuk gelişim mezunları, yaşlı bakımı, hasta bakımı, ingilizce bilen ablalar, 0-6 yaş için bakıcı, hemşireler, bebek hemşireleri, yoğun bakım hemşireleri, çocuklarınız için öğretmenler, pedegoglar, profesyonel aşçılar, işyerlerinize sekreterler ve çaycılar, evlerinize temizlikçiler, villalarınıza bahçıvanlar, refakatçiler, hizmetçiler, şoför, güvenlik, yatılı ve gündüzlü ev elemanları, temin etmektedir.

 

Sponsorlu Bağlantılar:

Copyright © 1997 - 2012 İşkur iş ilanları Tüm hakları saklıdır. Bu sitenin içeriği, tasarımı ve yazılımı iş kur iş ilanları’a aittir ve telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz.
Kocaeli İşkur İl Müdürlüğü Adresi, Telefon, İletişim Bilgileri - iskurkurs.com
Kocaeli İşkur İl Müdürlüğü adresi, telefon numarası, Kocaeli İşkur iletişim bilgileri. Gebze İşkur Hizmet Merkezi iletişim bilgileri.
kocaeli, gebze, işkur, adresi, il, müdürlüğü, telefonu